ZIPKIN İLE BALIK AVI SPEARFISHING

Bu avda önce güvenlik! Diğer balık avı metodlarından farklı olarak, zıpkınla balık avı sadece keyifden önce riskleri göz önünde bulundurmanız gereken bir av türüdür.

Suya girmeden önce temel eğitim şart! Kendinizin ve sudaki diğer tüm canlıların güvenliği için başlangıç aşamasında da olsa temel bir eğitim almanız gerektirir.

Doğru malzeme seçimi! Kulaktan dolma bilgilerle değil, detaylı araştırarak, bu işte deneyimli olan insanlardan alacağınız bilgiler kendi vücut yapınıza ve yapacağınız av tipine yönelik doğru malzeme seçimi çok önemlidir.

Dalış arkadaşı! Nerede ve nasıl dalış yapacağınızdan çok kiminle dalacağınız önemlidir. Bu nedenle her şeyden önce, gerektiğinde size yardım edebilecek ve ihtiyacı olduğunda sizden yardım isteyecek bir dalış arkadaşınızın olması çok önemli.

Doğru mera seçimi! Her şey tamam ancak nerede dalacaksınız? Eğitiminiz tam, malzemeleriniz eksiksiz ve kusursuz bir dalış arkadaşınız var. Eğer doğru yerde dalış yapmıyorsanız tüm bunlar size güzel ama balıksız bir dalıştan başka bir şey getirmez. Nerede dalacağınız çok önemli.

Üyelik sistemi ile çalışan sitemiz de avlanacağınız bölgede dalış partnerinizi bulabilir veya kendi av organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

X

Ürün sepete eklendi

Sepeti Görüntüle